Pirkimo dokumentų parengimas tai vienas atsakingiausių ir svarbiausių pirkimo procesų bet kurioje įmonėje. Čia iš anksto numatomi reikalavimai ir taisyklės, tiek pačiam pirkimo procesui, tiek vėlesniam sutarties vykdymui. Galimybė į užsakymą įtraukti norimas paslaugas ar prekes. Suformuotas pirkimo dokumentas siunčiamas tiesiai į buhalterinę sistemą, kuri gali būti susieta su Terra Project sistema.

Terra Project projektų valdymo sistema suteikia vartotojams tokį funkcionalumą kaip pirkimo dokumentų valdymas, kuris skirtas valdyti informaciją apie įmonės pirkimus, prekes, užsakymus ir jų informaciją. Pirkimo dokumentai turi savo būsenas, kurios yra valdomos automatiškai pagal pokyčius sistemoje. Pagal būsenas galima greičiau ir lengviau rasti norimus pirkimo dokumentus.

Pirkimo dokumentuose gali būti įtraukti prekių pirkimai, jų kortelės, ir prekių atvaizdavimas. Prekių korteles galima susikurti ar importuoti jų sąrašus, pvz. excel lenteles, kurias naudoja įmonė, todėl sumažinamas rankinio darbo kiekis. Su įvestais pirkimo dokumentais, gali būti atliekami tolimesni veiksmai, tokie kaip jų perdavimas buhalterijai, patvirtinimas, atšaukimas ar kita.

Pirkimo dokumentų valdymas Terra Project sistemoje užtikrina teisingą duomenų perdavimą, tinkamus pirkimų aprašymus projektų valdymui. Sąskaitų išrašymas sistemoje padeda kurti ir laikyti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.PIRKIMO DOKUMENTŲ VALDYMO FUNKCIONALUMAS:

  • pirkimo dokumentų valdymas;
  • automatinis pirkimo dokumentų būsenos fiksavimas;
  • apmokėjimo datos valdymas;
  • prekių kortelių valdymas;
  • pirkimo dokumentų fiksavimas;
  • pirkimo dokumentų spausdinimas.