Mobilios programėlės kuriamos palengvinti darbuotojams gaunamų užduočių pateikimą, jų vykdymo žymėjimą, bei greitesnį atlikto darbo perdavimą į sistemą. Taip pat tai palengvina užduočių perdavimo funkciją, visada realiu laiku matomi pateikimai, pastabos, nauji darbai. Mobilios programėlės gali būti pritaikomos įvairiose srityje. Taip pat ir projektų valdymui, kuris gali būt inžinerijos, statybos, pastatų administravimo, projektinės gamybos srityse.

Terra Project mobili programėlė skirta darbuotojams, kurie dirba prie objektų, kuriems perduodami darbai, sekama darbo laiko apskaita ir kurie stebi tinkamai atliktus darbus. Naudojantis mobilia programėle, suteikiama galimybė siųsti informaciją apie darbą iš pačios programėlės, įvykius, neatitikimus, prisegti jų nuotrauką ir aprašyti.

Mobilios programėlės funkcionalumas leidžia stebėti einamo projekto informaciją bei jo sąmatą ir kitą informaciją, susijusią su projektu. Kiekvieno projekto detalizavimas, jei jo susiję dokumentai, užtikrina tinkamą darbuotojų informavimą apie planuojamus, einamus darbus, arba suteikiama galimybė peržiūrėti jų istoriją.

Ji palengvina abipusį vairuotojo bendravimą su sistemos vadybininku, leidžia realiu laiku pateikti atnaujintą informaciją bei siųsti žinutės, peržiūrėti ir valdyti savo darbo užduotis, bei įkelti reikiamus dokumentus. Greitas sutarčių informacijos pateikimas. Su programėle pasiekiamos užduotis bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, todėl nėra prisirišimo prie vienos darbo vietos.MOBILIOSIOS PROGRAMĖLĖS FUNKCIONALUMAS:

  • Abipusė komunikacija;
  • Priskirtų užduočių vykdymas;
  • Sutarčių ir sąmatos informacija;
  • Pažeidimų fiksavimas;
  • Dokumentų įkėlimas;
  • Užduočių istorija.