Naudojantis sistemoje esama siųstų pasiūlymų istorija su jų stadijomis, sutaupysite laiko naujų pasiūlymų kūrimui, sumažinsite klaidų įvedant reikalingus duomenis. Pagal sudarytą sąmatą suformuojamas pasiūlymas siunčiamas klientui elektroniniu paštu tiesiai iš sistemos. Kaip ir kiekvienas projektų valdymo modulis, taip ir pasiūlymų klientams valdymas yra sistemos dalis, kuri prieinama vartotojams, kuriems suteikiamos tokios teisės.

Pasiūlymų valdymo modulis skirtas formuoti pasiūlymus klientams, įtraukiant svarbiausią būsimos sutarties ir aptartų projekto darbų informaciją. Suformuoti pasiūlymai klientams gali būti siunčiami tiesiogiai iš sistemos reikiamiems klientams, todėl klientai šią informaciją gaus greičiau ir tokią, kokia buvo suformuota sistemoje, taip sutaupant laiko ir išvengiant klaidų.

Pasiūlymų valdymo funkcionalumas leidžia sukurtiems pasiūlymams priskirti reikiamą konkursą, kuris leis užtikrinti informaciją pagal konkurso informaciją. Taip pat sukurto pasiūlymo priskyrimas projektui pagal suplanuotus darbus. Kiekvienam sukurtam pasiūlymui sistemoje sukurta galimybė, leidžianti priskirti susijusius dokumentus, kuriuos vėliau galima bus peržiūrėti.

Kiekvieno sistemoje sukurto pasiūlymo klientui būsena, automatiškai keičiasi pagal konkretaus pasiūlymo pasikeitimą jį atšaukus ar patvirtinus. Sistemoje yra sukurtos kelių tipų būsenos, todėl naudojantis filtrais sistema leidžia peržiūrėti tik reikiamus pasiūlymus ar surasti konkretų. Pagal atliktus veiksmus, sistema pakeičia būsenas, todėl vartotojams informacija pateikiama konkrečiai su paaiškinimais ir reikiamais filtrais.PASIŪLYMŲ KLIENTAMS VALDYMO FUNKCIONALUMAS:

  • pasiūlymų informacijos valdymas;
  • pasiūlymų būsenų automatinis valdymas;
  • konkursų priskyrimas pasiūlymams;
  • pasiūlymų priskyrimas projektams;
  • nuolaidų priskyrimas pasiūlymams;
  • dokumentų susijusių su pasiūlymu valdymas;
  • pasiūlymų siuntimas klientams tiesiai iš sistemos.