Terra Project sistema sukurta efektyviam projektų valdymui. Turint visus reikiamus duomenis vienoje vietoje realiu laiku, sistema yra naudinga darbuotojams, vadovams.

  • Sistema veikia bet kurioje vietoje, pakanka tik prieigą prie interneto turinčio įrenginio.
  • Galimybė visus duomenis peržiūrėti realiu laiku ir vienoje vietoje padeda priimti objektyvius sprendimus versle.
  • Sumažintas rankinio darbo kiekis padeda išvengti pasikartojančio duomenų įvedimo, parodo įmonės veiklos procesų valdymo profesionalumą.
  • Realaus laiko duomenų ir priminimų pagalba užtikrinamas efektyvus klientų ir užsakymų valdymas.
  • Įmonėje jau naudojamų sistemų apjungimas su projektų valdymo sistema didina darbo efektyvumą ir mažina klaidų skaičių darbo procesuose.
  • Galimybė sistemoje suskirstyti atsakomybes, todėl išvengiama pasikartojančio darbo.


Projektų valdymo sistemos procesai


Terra Project – tai projektų valdymo sistema (PVS), skirta įmonėms, vykdančioms projektinę veiklą įvairiose verslo srityse. Šios programos dėka Jums ir Jūsų įmonei daugiau nebereikės susidurti su tokiomis problemomis, kaip netinkamas verslo valdymas, darbų neatlikimas laiku, nenumatyti pasikeitimai projektų eigos metu, viršytas biudžetas, per didelis darbo išteklių apkrovimas ar žmogiškųjų išteklių trūkumas, informacijos dubliavimasis ir pan. Terra Project – projektų valdymo sistema (PVS) apima procesus nuo pasiūlymo suformavimo klientui, sutarties sudarymo numatant darbų apimtis, atsakomybes iki aktavimo ir pardavimų dokumentų išrašymo.

Projektų valdymo sistema skirta įmonėms, kurių veiklos pagrindą sudaro projektų vykdymas. Projektinės veiklos verslo procesų valdymas yra tiesiogiai integruotas su klientų ir dokumentų valdymu, tiekimo grandine, sandėliais, personalo valdymu, finansais, savitarna (klientų zona). Visas sprendimas paremtas moduline sistema, todėl gali būti pritaikytas tiek mažoje, tiek didelėje įmonėje.

Verslo procesų valdymas yra labai svarbus, norint tinkamai ir laiku paruošti pasiūlymus klientui, įgyvendinti projektus, juos aprašyti ar atlikti aktavimus. Verslo valdymo sistema suteikia galimybę turėti ir matyti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje, sumažina rankinio darbo kiekį bei pasikartojančių duomenų įvedimą, dėl ko sumažėja galimų klaidų kiekis.