Kas yra tiekimo grandinė?

 

Tiekimo grandinė yra tinklas, jungiantis įmonę su žaliavų tiekėjais. Ši tiekimo grandinės samprata taip pat naudojama gaminio keliui aprašyti. Kuo geresnis tiekimo grandinės valdymas, tuo įmonė turi didesnį konkurencinį pranašumą.

Tiekimo grandinės yra žingsniai, kurių reikia norint gauti žaliavas, produktus ar paslaugas iš pradinės būklės iki įmonės. Didelės įmonės ir projektai paprastai turi daugiau nei vieną tiekimo grandinę, kuri yra žinoma kaip tiekimo tinklas. Tiekimo grandinės darbuotojai ir tiekimo grandinės valdymas yra labai svarbūs norint užtikrinti klientų vertę ir maksimaliai padidinti tiekimo tinklo efektyvumą.

Tiekimo grandinės valdymo sistema Terra Project apima visų su tiekimu ir pirkimu susijusių veiklų, konversijų ir visos logistikos veiklos planavimą ir valdymą. Taip pat apima koordinavimą ir bendradarbiavimą su partneriais, kurie gali būti tiekėjai, tarpininkai, trečiųjų paslaugų teikėjai ar klientai. Bendrai žiūrint tiekimo grandinės valdymas yra funkcija, kurios pagrindinis veiksmas yra apjungti pagrindines verslo funkcijas ir verslo procesus įmonėse ir tarp jų į vientisą ir efektyvų verslo modelį. Projektų valdymo sistema gali apimti ne tik logistikos funkcijas, tačiau ir projektinės gamybos operacijas, veiklos procesus.

 

Koks yra tiekimo grandinės valdymas?

 

Tiekimo grandinės taikomos bet kuriai organizacijai, kuri vykdo projektus, gamina prekes ar teikia paslaugas, nes tokiai veiklai reikalinga tiekimo grandinė, kad būtų išlaikytas pastovus žaliavų srautas. Šioje vietoje svarbus tiekimo grandinės valdymas, kurį padeda aprašyti Terra Project projektų valdymo sistema.

Pagrindinis tiekimo grandinės valdymo tikslas – maksimaliai išnaudoti tiekimo grandinėje dalyvaujančius išteklius ir padidinti įmonės veiklos produktyvumą.  Tiekimas gali būti prekės ar paslaugos, jie apskaitomi ir vykdomi nuo pradžios iki pabaigos projektų valdymo sistemoje. 

Tiekimo grandinės analizė gali būti aprašoma žingsniais, prieinama realiu laiku vienoje sistemoje, kurioje galima sekti kiekvieną žingsnį. 

 

Privalumai ir nauda

 

Tiekimo grandinės valdymas ir logistika gali būti sudėtinga užduotis, tačiau turint visą reikiamą informaciją vienoje vietoje, ši užduotis gali būti gerokai lengvesnė. Veiksminga tiekimo grandinė gali sumažinti išlaidas, pagerinti kokybę ir efektyvumą, kartu sumažinant bendras verslo operacijų išlaidas. Turėdama realaus laiko duomenis apie žaliavų prieinamumą ir projektinės gamybos vėlavimus, įmonė gali įgyvendinti atsarginius planus, išankstinius užsakymus, sukuriama galimybė sumažinti sąnaudas gerinant atsargas, prisitaikyti prie kuriamų reikalavimų.

Tiekimo grandinės valdymas naudojant Terra Project padeda didinti efektyvumą, pelną, mažinti išlaidas ir skatina bendradarbiavimą su tiekėjais ir kitais partneriais. Sistema leidžia įmonėms geriau valdyti paklausą, turėti reikiamą atsargų kiekį, susidoroti su sutrikimais, sumažinti išlaidas iki minimumo ir efektyviausiu būdu patenkinti klientų poreikius, vykdant projektą tinkamu laiku. Šie privalumai pasiekiami taikant atitinkamas strategijas ir programinę įrangą, padedančią valdyti didėjančią šiandienos tiekimo grandinių sudėtingumą.

 

Svarba verslui

 

Tiekimo grandinės valdymas yra svarbus įmonei, nes jis gali padėti pasiekti kelis verslo tikslus. Projektinės gamybos procesų kontrolė gali pagerinti produktų kokybę, sumažinti atšaukimų ir klaidų riziką, kartu padedant sukurti stiprų vartotojų prekės ženklą. Tuo pačiu metu siuntimo procedūrų kontrolė gali pagerinti klientų aptarnavimą, nes išvengiama įvairių trūkumų ar atsargų pertekliaus. Tiekimo grandinės valdymas su Terra Project projektų valdymo sistema pagerina projekto valdymą, suteikia įmonėms keletą galimybių pagerinti savo pelno maržas ir yra ypač svarbus įmonėms, vykdančioms dideles ir tarptautines operacijas.

Terra Project valdoma tiekimo grandinė gali padėti žymiai sumažinti įmonės veiklos sąnaudas, todėl padidės pelnas. Šis efektyvumas gali atsispindėti kiekviename tiekimo grandinės etape – nuo ​​idėjos sukūrimo iki žaliavų pristatymo.